S kým spolupracujeme - časopisy BAUER MEDIA

 • Claudia

  Claudia

  Claudia je ženský týdeník, který si za pět let své existence získal velkou oblibu u čtenářek díky svému pestrému obsahu a nezaměnitelnému stylu. Nabízí za velmi přijatelnou cenu všechno, co ženy baví, když si chtějí odpočinout od každodenního kolotoče.


  www.bauermedia.cz/casopisy/claudia/

 • Claudia Recepty&křížovky

  Claudia Recepty&křížovky

  Speciál časopisu Claudia obsahuje velké množství ověřených a tematicky zaměřených receptů včetně názorných postupů při vaření.


  www.bauermedia.cz/novinky/129-sladky-special-tydeniku-claudia-recepty-krizovky

 • Čas na lásku

  Čas na lásku

  Časopis Čas na lásku je čtrnáctideník plný něžného čtení o prvních nesmělých polibcích i pozdních láskách střídající milostné romance. Také v něm ale najdete příběhy o nezkrotné vášni, bolestných rozchodech a opětovných shledáních.


  www.bauermedia.cz/casopisy/cas-na-lasku/

 • Čas pro hvězdy

  Čas pro hvězdy

  Časopis nabízí na 40 stranách atraktivní mix informací ze showbyznysu, zábavních či servisních témat. Svou obsahovou koncepcí, atmosférou a optikou doplňuje stávající společenské týdeníky Rytmus života a Pestrý svět, které si za dlouholeté období své existence vybudovaly široké, loajální čtenářské publikum.


  www.bauermedia.cz/casopisy/cas-pro-hvezdy/

 • Chvilka pro tebe

  Chvilka pro tebe

  Chvilka pro tebe patří mezi nejoblíbenější a nejčtenější ženské časopisy v České republice. Časopis je určen pro soutěživé čtenářky (82 %) a čtenáře (18 %). Většinu čtenářek představují zaměstnané vdané ženy ve věku 25−59 let, převážně z měst do 100 000 obyvatel, žijící v rodině s jedním a více dětmi.


  www.bauermedia.cz/casopisy/chvilka-pro-tebe/

 • Chvilka v kuchyni

  Chvilka v kuchyni

  Měsíčník Chvilka v kuchyni přináší na 60 stranách recepty, které jsou z větší části připraveny z receptů samotných čtenářů. Vychází pod hlavičkou zavedené značky Chvilka a je postaven na aktivní komunikaci se čtenáři.
  Cílovou skupinu tvoří všichni, pro které je vaření koníček, ale i pro ty, kteří hledají inspiraci pro každý den.


  www.bauermedia.cz/casopisy/chvilka-v-kuchyni/

 • Napsáno životem

  Napsáno životem

  Časopis Napsáno životem je úspěšný čtrnáctideník plný zajímavých čtenářských příběhů a čtení o lidech. Jeho obliba stále roste, protože všechna vyprávění jsou skutečná, obyčejná a autentická, tedy napsaná životem...


  www.bauermedia.cz/casopisy/napsano-zivotem/

 • Rytmus života

  Rytmus života

  Nejčtenější společenský magazín s nejširším záběrem. Rytmus života přináší i spoustu dalších informací: skvělé recepty, tipy na cestování, rady právníka či sexuologa, zajímavosti ze světa vědy a techniky, horoskopy i tajemné záhady.


  www.bauermedia.cz/casopisy/rytmus-zivota/

 • Rytmus života Nejchutnější recepty

  Rytmus života Nejchutnější recepty

  Časopis je inspirován oblíbenou kulinární rubrikou společenského týdeníku Rytmus života. Naleznete v něm více než 50 receptů. Na své si přijdou nejen milovníci mezinárodní gastronomie, ale také ti, kteří dávají přednost české klasice.


  www.bauermedia.cz/casopisy/nejchutnejsi-recepty/

 • Štěstí a nesnáze

  Štěstí a nesnáze

  Štěstí a nesnáze je moderní, ryze příběhový dvouměsíčník, který si za krátkou dobu své existence získal spoustu příznivců. Je totiž opravdu od začátku do konce plný krátkých i delších, veselých, smutných, tragických, třeba i zamilovaných, ale vždycky pravdivých a zajímavých příběhů.


  www.bauermedia.cz/casopisy/stesti-a-nesnaze/

 • TV Plus 14

  TV Plus 14

  TV Plus nabízí víc, než jen ucelený přehled televizních pořadů. Přináší rozhovory s tvářemi obrazovky, aktuální informace ze světa televize i zajímavosti o tuzemských a zahraničních celebritách.


  http://www.bauermedia.cz/casopisy/tv-plus/

 • Tina

  Tina

  Jeden z nejčtenějších časopisů pro ženy na českém trhu. Vychází již třináctý rok. Na svých stránkách týden co týden pomáhá ženám orientovat se v moderním životním stylu v co nejširším záběru, přináší novinky ze světa módy a kosmetiky, rady a tipy, jak pečovat o pleť, vlasy i celou postavu.


  www.bauermedia.cz/casopisy/tina/

 • Tina Bydlíme

  Tina Bydlíme

  Měsíčník o bydlení plný praktických rad a užitečných tipů určený širokému okruhu čtenářů. V centru pozornosti časopisu je byt. Každé číslo provází čtenáře obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, dětským pokojem, ložnicí, koupelnou či předsíní. Formou krátkých tipů a triků ukazuje, jakým způsobem se dají tyto místnosti i bez velkých zásahů měnit


  www.bauermedia.cz/casopisy/tina-bydlime/

 • Týdeník Televize

  Týdeník Televize

  Týdeník Televize je tradiční programový průvodce, jehož historie sahá až do roku 1965. V novém moderním vzhledu přináší každý týden přehledný a podrobný televizní program na celý následující týden


  www.bauermedia.cz/casopisy/tydenik-televize/

 • Pestrý svět

  Pestrý svět

  Jeden z nejpopulárnějších společenských týdeníků v České republice. Ačkoliv existuje poměrně krátce (od roku 2004), jeho obliba prudce stoupá a počtem svých čtenářů daleko převyšuje většinu konkurenčních magazínů.


  www.bauermedia.cz/casopisy/pestry-svet/

 • Vaříme krok za krokem

  Vaříme krok za krokem

  Časopis nezvykle příjemného formátu vychází každý měsíc a najdete v něm recepty na všední den i na svátek, sladké i slané, jednoduché i složité, ale VŽDYCKY pěkně krok za krokem rozepsané a nafocené. Vaše okolí bude jednoduše žasnout, jaké vynikající kulinářské specialitky zvládnete připravit.


  www.bauermedia.cz/casopisy/varime-krok-za-krokem/

 • Žena a život

  Žena a život

  Žena a život je jedinečný lifestylový dámský časopis, který je určen mladým moderním ženám zejména ve věku 25−40 let. Jeho výjimečnost spočívá nejen v periodicitě (vychází 2x do měsíce), ceně (nabízí minimálně 100 stran za stálou cenu 29 korun), ale zejména v „nabitém“ obsahu.
  To také nejlépe vystihuje motto časopisu: Ženu a život máme přečtené.


  www.jenprozeny.cz/blogy/zena-zivot