S kým spolupracujeme - časopisy BAUER MEDIA

 • Ano, šéfe!

  Ano, šéfe!

  Časopis Ano, šéfe! přináší značnou dávku emocí a kulinárních zážitků pro všechny příznivce pořadů se Zdeňekm Pohlreichem, milovníky dobrého jídla a pití, kteří se chtějí bavit nad „hláškami“ Šéfa a zároveň očekávají ověřené gastronomické tipy. Časopis čerpá z televizních pořadů FTV Prima „Ano, šéfe!“, „Teď vaří šéf“, „Rozpal to, šéfe“ a „Šéf na grilu“, dále pak z časopisu PRIMA FRESH, Kuchařek Zdeňka Pohlreicha a dalších materiálů.


  http://www.bauermedia.cz/ano-sefe

 • Claudia

  Claudia

  Claudia je ženský týdeník, který si za patnáct let své existence získal velkou oblibu u čtenářek díky pestrému obsahu a nezaměnitelnému stylu. Nabízí za příjemnou cenu všechno, co ženy baví, když si chtějí odpočinout od každodenního kolotoče.


  www.bauermedia.cz/claudia

 • Claudia Recepty & křížovky

  Claudia Recepty & křížovky

  Speciál časopisu Claudia obsahuje velké množství ověřených a tematicky zaměřených receptů včetně názorných postupů při vaření.


  www.bauermedia.cz/aktualita/jednoduse-rychle-s-claudii-peceme-varime-bez-vazeni

 • Čas na lásku

  Čas na lásku

  Časopis Čas na lásku je čtrnáctideník plný něžného i vzrušujícího čtení o nových i zralých láskách či zamilovaných romancích. Najdete v něm ale i příběhy o nezkrotné vášni, bolestných rozchodech a opětovných shledáních.


  www.bauermedia.cz/cas-na-lasku

 • Čas pro hvězdy

  Čas pro hvězdy

  Časopis nabízí na 40 stranách atraktivní mix informací ze showbyznysu, zábavních či servisních témat. Svou obsahovou koncepcí, atmosférou a optikou doplňuje stávající společenské týdeníky Rytmus života a Pestrý svět, které si za dlouholeté období své existence vybudovaly široké, loajální čtenářské publikum.


  www.bauermedia.cz/cas-pro-hvezdy

 • Chvilka pro tebe

  Chvilka pro tebe

  Chvilka pro tebe patří mezi nejoblíbenější a nejčtenější ženské časopisy v České republice. Je určena pro soutěživé čtenáře, kteří mají rádi křížovky, osmisměrky, testy, kvízy a další luštění o zajímavé a atraktivní ceny. Na své si přijdou i ti, kdo milují silné lidské osudy a skutečné příběhy.


  www.bauermedia.cz/chvilka-pro-tebe

 • Chvilka v kuchyni

  Chvilka v kuchyni

  Měsíčník Chvilka v kuchyni přináší na 60 stranách recepty, které jsou z větší části připraveny z receptů samotných čtenářů. Vychází pod hlavičkou zavedené značky Chvilka pro tebe. Cílovou skupinu tvoří všichni, pro které je vaření koníček, ale i pro ty, kteří hledají inspiraci pro každý den.


  www.bauermedia.cz/chvilka-v-kuchyni

 • Můj svět

  Můj svět

  Časopis pro ženy, které rády čtou a hledají témata, se kterými se mohou ztotožnit. Můj svět je jejich každodenním průvodcem, rádcem, inspirací a společníkem pro chvíle odpočinku. Nabízí kombinaci zajímavých příběhů ze života spolu se servisními informacemi z oblasti zdraví, domácnosti a trávení volného času, doplněné klasickými ženskými tématy, jako jsou móda, kosmetika či vaření.


  http://www.bauermedia.cz/muj-svet

 • Napsáno životem

  Napsáno životem

  Časopis Napsáno životem je úspěšný čtrnáctideník plný zajímavých čtenářských příběhů a čtení o lidech. Jeho obliba stále roste, protože všechna vyprávění jsou skutečná, obyčejná a autentická, tedy napsaná životem...


  www.bauermedia.cz/napsano-zivotem

 • Pestrý svět

  Pestrý svět

  Jeden z nejpopulárnějších společenských týdeníků v České republice, který vychází již od roku 2004. Nabízí zcela autentické, exkluzivní informace ze života nejzářivějších hvězd českého i zahraničního showbyznysu.


  www.bauermedia.cz/pestry-svet

 • Prima vychytávky

  Prima vychytávky

  Měsíčník Prima vychytávky přináší inspiraci pro všechny kutily, zahrádkáře, milovníky zvířat, zanícené kuchaře i výletníky. Svými cennými radami a tipy přispívají vášniví kutilové i odborníci z pestré škály odvětví. Ale především Láďa Hruška představuje své jednoduché, ale o to vychytanější nápady a poctivé domácí recepty.


  http://www.bauermedia.cz/prima-vychytavky

 • Rytmus života

  Rytmus života

  Nejčtenější společenský magazín s nejširším záběrem. Vedle novinek z showbyznysu Rytmus života přináší i spoustu dalších informací: skvělé recepty, tipy na cestování, rady právníka či sexuologa, horoskopy i tajemné záhady.


  www.bauermedia.cz/rytmus-zivota

 • tina

  tina

  Tradiční a oblíbený časopis pro ženy, který vychází na českém trhu již čtvrt století. Na svých stránkách týden co týden pomáhá čtenářkám najít odpověď či praktickou radu na otázky a problémy, týkajících se všech stránek jejich života. Přináší novinky ze světa módy a kosmetiky, tipy na udržování dobré kondice, náměty pro cestování, vaření, domácnost.


  www.bauermedia.cz/tina

 • tina bydlíme

  tina bydlíme

  Měsíčník o bydlení plný praktických rad a užitečných tipů určený širokému okruhu čtenářů. V centru pozornosti časopisu je byt. Každé číslo provází čtenáře obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, dětským pokojem, ložnicí, koupelnou či předsíní. Formou krátkých tipů a triků ukazuje, jakým způsobem se dají tyto místnosti i bez velkých zásahů měnit


  www.bauermedia.cz/tina-bydlime

 • TV Plus 14

  TV Plus 14

  TV Plus nabízí víc, než jen ucelený přehled televizních pořadů. Přináší rozhovory s tvářemi obrazovky, aktuální informace ze světa televize i zajímavosti o tuzemských a zahraničních celebritách.


  www.bauermedia.cz/tv-plus-14

 • Týdeník Televize

  Týdeník Televize

  Týdeník Televize je tradiční programový průvodce, jehož historie sahá až do roku 1965. V novém moderním vzhledu přináší každý týden přehledný a podrobný televizní program na celý následující týden


  www.bauermedia.cz/tydenik-televize

 • Vaříme krok za krokem

  Vaříme krok za krokem

  Časopis příjemného formátu vychází každý měsíc a najdete v něm recepty na všední den i na svátek, sladké i slané, jednoduché i složité, ale VŽDYCKY pěkně krok za krokem rozepsané a nafocené.


  www.bauermedia.cz/varime-krok-za-krokem

 • Žena a život

  Žena a život

  Žena a život je jedinečný lifestylový dámský časopis, který je určen mladým
  moderním ženám zejména ve věku 25−40 let. Jeho výjimečnost spočívá nejen ve čtrnáctidenní periodicitě a velmi příjemné ceně, ale zejména v „nabitém“, zcela českém obsahu.
  To také nejlépe vystihuje motto časopisu: Ženu a život máme přečtené.


  www.bauermedia.cz/zena-zivot